Twisted-Wonderland: Zdarzenia w Heartslabyulu 2 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży nie trafił tylko nowy album serii z komiksami Cavazzano, ale też drugi tom disnejowskiej mangi Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu. 194-stronicowy tom został opublikowany w formacie A5 i cenie okładkowej 32,99 zł, a można go zamówić m.in. z Egmont.pl.  

W przeciwieństwie do innych disnejowskich mang w ofercie Egmontu, Twisted-Wonderland nie nawiązuje bezpośrednio do filmów Disneya, ale jest oparte na grze mobilnej pod tym samym tytułem, która w przyszłości ma doczekać się też serii animowanej. Z tego względu stylistyka tytułu przypomina bardziej inne mangi, jednak nie oznacza to, że jest to rzecz całkowicie oderwana od uniwersum Disneya. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać na kartach historii.

Manga Wakana Hazuki i Sumire Kowono składa się z czterech tomów i w przyszłym roku Egmont zamierza wydać dwa ostatnie tomy. Natomiast już w styczniu do sprzedaży trafi kolejna manga, tytuł nawiązujący do filmu aktorskiego Cruella, lecz prezentujący historię postaci ze 101 dalmatyńczyków w trochę odmienny sposób

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ruszyła prenumerata "Giganta Poleca Extra" + grafik na cały rok!

MegaGiga 62 "Dworskie życie" - zapowiedź - dwa bardzo długie komiksy!