Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 12 - zapowiedź

Egmont nie zwalnia z publikowaniem reedycji Czarodziejek W.I.T.C.H., ponieważ już 14 lutego pojawi się kolejne wydanie. 12. tom będzie trochę cieńszy niż większość wcześniejszych, ponieważ będzie liczył 324 strony, a cena okładkowa wyniesie 99,99 zł. W środku natomiast znajdą się historie zamykające szóstą sagę - Ragorlang. W przedsprzedaży wydanie możecie zamówić z Egmont.pl.   

W tomie znajdą się komiksy oryginalnie wydane w numerach 139-148 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy lipcem a grudniem 2008. Na zawartość wydania będzie się składać pięć historii zamykających szósty podcykl, czyli Cisza przed burzą, Tropem strachu, Zielony promień, Mocne uderzenie i Koniec Serca.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in. Francesco Artibani, Teresa Radice, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. 

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka