Gigant Poleca 249 "Kaczor Be" - dziś premiera - Faccini, Fecchi, Ferraris

Ostatni w tym roku Gigant Poleca właśnie trafił do sprzedaży. 249. tom, Kaczor Be, jest droższy niż wcześniejsze wydania, bo kosztuje 19,99 zł, ale w środku standardowo znajdziecie 250 stron komiksów z kaczkami i myszami, w tym co najmniej kilka ciekawszych historyjek. Tom kupicie też na Egmont.pl.
Wydanie będzie kopią listopadowego wydania niemieckiego Lustiges Taschenbuch.

Na pewno pewno ciekawie prezentuje się komiks z Dziobasem napisany i narysowany przez Facciniego, Faccini nieraz pokazał, że doskonale rozumie postać zwariowanego kuzyna Donalda. Ciekawie wygląda też komiks z Mikim i Goofym, który opowiada o stworzonych przez Goofiego okularach połączonych z internetem, okazuje się jednak, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje.

Być może zaskoczy zamykająca tom historia o Młodych Skautach, choć komiks został przyjęty przez włoskich czytelników dość chłodno. Nie brakuje też komiksów narysowanych przez Fecchiego i Ferrarisa, ten drugi narysował historię, do której nawiązuje okładka wydania. W tomie znajdziecie tez opowieści o Superkwęku, Sknerusie, Magice oraz Minnie. 

Cały czas jest dostępna prenumerata Giganta. Niestety jest ona droższa niż do tej pory, co wynika między innymi z podwyżki ceny tomów. Wiadomo też już jakie komiksy pojawią się w kolejnym wydaniu, które do sprzedaży trafi 16 stycznia.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Zamiast Kaczor Be, jest okładka ze szczęśliwej monety

    OdpowiedzUsuń
  2. W dodatku dymki pomylone na kilku stronach, okładka już bez znaczenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Wydanie bardzo dobre, świetny Faccini

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka