"Twisted-Wonderland" i "Nauka z komiksem" w lutowych zapowiedziach

Na luty Egmont zapowiedział nie tylko kolejny tom W.I.T.C.H., ale też dwa inne disnejowskie komiksy. Tym razem jednak komiksowy dział Egmontu nie planuje historii z kaczkami. 14 lutego pojawi się kolejny album z serii Nauka z komiksem - Genetyka i ewolucja 3: Ewolucja człowieka, a 28 lutego trzeci tom mangi Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu.

Genetyka i ewolucja 3: Ewolucja człowieka to kolejny popularnonaukowy album z bohaterami Disneya wydany przez Egmont. Będzie to trzeci i ostatni tom cyklu nawiązującego do Lilo i Sticha, który podejmuje problemy związane z genetyką i ewolucją. Do sprzedaży trafiają też komiksy z innymi bohaterami i o innych tematykach.

Natomiast Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu to trzeci tom czteroczęściowej mangi Wakana Hazuki i Sumire Kowono, która nawiązuje do gry mobilnej pod tym samym tytułem. Świat, w którym rozgrywa się manga, jest inspirowany postaciami złoczyńców z filmów Disneya, i co najmniej kilka występów gościnnych można się spodziewać na kartach historii. Na ten rok Egmont planuje więcej mang z bohaterami Disneya, o czym informowano w Łodzi.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Twisted-Wonderland jest dostępny w jakiś sieciach? Byłem w wielu kioskach typu 1minute, ale nie dostali żadnego egzemplarza :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jest dostępny w księgarniach i w Empikach na dziale prasowym.

   Usuń
 2. Recenzji Asteriksa już nie będzie tutaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych, nie udało się zrealizować wielu rzeczy, które były zaplanowane. Przepraszam najmocniej.

   Usuń
 3. Okej , rozumiem bywa i tak 👍

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!