Kwakarium nr 02/2016 - luty 2016 - już jest!

Drugi tegoroczny numer Kwakarium już od kilku dni jest dostępny Issuu, w numerze znajdziecie informacje o najnowszych komiksach, recenzje, a także kolejny ciekawy wywiad.

Komentarze

 1. Hm, a co, jeżeli można spytać, z periodykami Uncle Scrooge Polska, Walt Disney Comics Polska czy Wujek Sknerus i Przyjaciele?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta forma działalności fanowskiej została zawieszona na koszt blogu o charakterze informacyjno-recenzenckiego (USPL) . WSIP to był w sumie krótki epizod. Pismo Walt Disney Comics and Stories już dawno zostało zamknięte, potem jeszcze prowadził stronę www.wdcs.fanzindipol.pl która jednak od 3-4 lat jest nieaktywna (nie ma nowych newsów ). Uncle Scrooge Polska to było trochę podziemie a ten blog jest bardziej oficjalny (egzemplarze recenzeckie i te sprawy ) więc na takie wątpliwe prawnie rzeczy nie ma tu miejsca. Przydałby się jednak spis linków do pobrania USPL bo obecnie w wieże internetu niektóre z nich się zagubiły (choć to raczej nie tutaj tylko można by nową stronę założyć ).

   Usuń
  2. Wielka szkoda, plany były bardzo zachęcające - same smaczki, a do tego rozbudzone nadzieje na słynny Wehikuł Czasu.... Szkoda, naprawdę szkoda...

   Usuń
  3. Rok temu wyszedł ostatni numer pod inną nazwą. Oto adresy :
     
   Wujek Sknerus 2015/01 : http://www.mediafire.com/...rus_2015-01.cbr 

   Myszka Miki 1 : http://www.mediafire.com/...szka_Miki_1.cbr      

   Wujek Sknerus 2015/02: http://www.mediafire.com/...rus_2015-02.cbr 

   Myszka Miki 2 : http://www.mediafire.com/...szka_Miki_2.cbr

   Usuń
  4. Dzięki, z tym co się ukazało byłem na bieżąco, natomiast żal mi ciągu dalszego i "wielkich planów" oraz obietnic...

   Usuń
 2. Mimo że lubiłem czytać USPL i poznałem dzięki niemu kilka bardzo dobrych pomysłów ( w tym przygodówki Barksa) które gdyby nie on to bym nigdy nie przeczytał i doceniam trud pracy jaką w to wkładałeś (wielkie dzięki! ) to osobiście w dzisiejszym internecie chętniej bym widział stronę o jakimś twórcy w stylu donrosa.cba.pl czy coś ala wdcs.fanzidipol.pl

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)