MegaGiga 45 "Komputerowa przygoda" - polska okładka

Egmont udostępnił okładkę majowego MegaGiga, jak sami widzicie, tytuł tego tomu to Komputerowa przygoda, więc komiksy zawarte w tomie będą w jakiś sposób związane z komputerami i nowymi technologiami. Na jakie komiksy liczycie?
Tom w sprzedaży od 20 maja.

źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. Komputery i nowoczesne technologie, mówicie... to może być dobra okazja do wprowadzenia do Polski jakiegoś komiksu w serii PKNA(lub jednej z pochodnych), w końcu w tamtych komiksach Donald/Superkwęk przyjaźni się androidką, która pracuje dla Policji Czasu. Bardzo chętnie bym zobaczył jakiś komiks z tej serii w Polsce. Jak na razie były tylko trzy wydania, w "Komiksach z Kaczogrodu", pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na PKNA bym nie liczył (jest wydawana w innych seriach m.in. w Niemczech), na dodatek byłoby to trochę bezsensu dawać kawałek ciągłej historii (jak to było w KzK). Ja mam po prostu nadzieję, że dostaniemy nowe (dla nas) historyjki, ponieważ temat pt. komputery może spowodować, że skandynawska redakcja da komiksy z ostatnich lat, u nas też wydane.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru