Pierwszy obrazek z nowych "Kaczych Opowieści"!

Disney przedstawił pierwszy obrazek ze zbliżającego się serialu Kacze Opowieści.
Obrazek, udostępniony przez D23, przedstawia Sknerusa, Siostrzeńców, Donalda, a także Tasię.
W lutym 2015, ogłoszono, że nowy serial będzie miał premierę w 2017 roku na Disney XD.
W nowym serialu pojawią się też takie postaci jak: Cezar, Diodak, Śmigacz McKwak, Granit Forsant, Magika De Czar, Pete, Mamusia Be, Bracia Be czy Pani Dziobek.
A wy co sądzicie o pierwszy obrazku? Czego spodziewacie się po serialu?

źródło ilustracji: Twitter

Komentarze

 1. Mam nadzieje,że ten obrazek to TYLKO OBRAZEK bo jeżeli tak ma wyglądać cały serial to będzie dla mnie mordęgą dla oczu.Bo miałem(i wciąż mam) nadzieję na serial który będzie podobny do dawnej serii a nie pójście na łatwiznę z grafiką...i jeszcze ta "podekscytowana" Tasia,z serialu pamiętam to ona była cicha i skryta w większości czasu.Mam wielką nadzieję,że to tylko obrazek "promocyjny"(w stylu jakiegoś fanarta) a nie aktualny wygląda serialu.Cóż poczekam na jakiś oficjalny trailer czy coś i wtedy dam ostateczną ocenę.Po serialu mam nadzieję-to samo co w pierwszej serii tylko więcej ciekawych przygód,dylematów,historii z "życia wziętych"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno ocenić po jednym obrazku, ale widać na nim kilka ciekawych rzeczy. Na przykład Sknerus i Donald wyglądają dość komiksowo (trochę w stylu Jippesa). Na pewno to wygląda dużo lepiej niż "Miki w szortach".

   Usuń
 2. Popraw sobie datę na 2017r. :) Co do Tasi - to nie wygląda wam ona na dużo starszą niż powinna ? To na pewno ona ? Co do Jippesa : animacja w stylu, ,Donalda mleczarza " (przy okazji ogromnie polecam komiks ) - jestem za. Nie jest tak źle. Nie jest to oczywiście klasyczny wygląd i osobiście jestem ciekaw jak zaanimowali Kaczogród i skarbiec Sknwrusa Mckwacza. Ogólnie kreska jest cieńsza niż w oryginale (i tło trochę ubogie ) ale to nie przecież złe. Na razie za mało by oceniać. Liczę na wykorzystanie do scenariuszów jakiś komiks Barksa czy Rosy (o ile ten drugi się zgodzi w co wątpię :) )

  OdpowiedzUsuń
 3. Było by miło, gdyby Don Rosa pisał scenariusze, ale chyba się nie zgodzi...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, jak będzie brzmieć czołówka?

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem czołówka powinna mieć te same słowa i melodie. Tło i animacja mogą być różne.

  OdpowiedzUsuń
 6. To chyba będzie kolejny nowy badziew zrobiony na podstawie starych dzieł :-(

  OdpowiedzUsuń
 7. Bądźmy dobrej myśli :) A co do Dona Rosy to raczej to niemożliwe ale miło by było gdyby choćby jeden odcinek był na podstawie jakiegoś komiksu Dona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej, żeby to było na podstawie sequela jednego komiksu Barksa, z którego zrobiono odcinek.

   Usuń
  2. A w ogóle słyszałem, że do 4 senonu miał pisać scenariusze.

   Usuń
  3. W takim razie jak nic pasuje Ostatnia podróż do Dawson , choć nie widzę powodu aby stosować takie sequelowe ograniczenia. Uważam, że oparcie 2-5 odcinków na podstawie scenariuszy komiksów (Rosy, Barksa ale także może innych twórców np Romano Scarpy czy Marco Roty ) nie byłoby chyba niemożliwe a byłoby ciekawym dodatkiem dla fanów.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka