Ankieta wydawnictwa Fantasmagorie - Archie wygrywa, kolekcja Barksa na drugim miejscu

W poniedziałek zakończyła się wspominana parę razy na blogu ankieta wydawnictwa Fantasmagorie na następny wydawany przez nich tytuł. Wygrał Archie, a na znakomitym, drugim miejscu znalazła się kolekcja Carla Barksa.
Jednakże wydawnictwo ogłosiło, że będą próbowali zakupić licencję na kolekcję Barksa. Miejmy nadzieję, że im się uda, a najsłynniejsze komiksy przygodowe Carla Barksa pojawią się za niedługo w Polsce.
Prawdopodobnie wydawnictwo Fantasmagorie dopinało licencyjne sprawy związane z Archiem już w czasie trwania ankiety, ponieważ wczoraj wystartowała przedsprzedaż pierwszego tomu. Okładkowa cena komiksu to 45 zł, natomiast promocyjna cena w przedsprzedaży to tylko 26,75 zł. Komiks zostanie wydany w lipcu.

Bardzo polecam wam zakup Archiego, ponieważ planowana przez Fantasmagorie seria autorstwa Waida to bardzo dobry komiks humorystyczny z elementami romansu opowiadający o grupce przyjaciół z małego miasteczka. Świetny komiks w świetniej cenie. Na dodatek według mnie każdy fan komiksu kiedyś powinien zapoznać się z amerykańską legendą komiksową jakim jest wydawany od 75 lat Archie.

Źródło ilustracji: Amazon

Komentarze

  1. Kojarzysz jak wygląda zakup takiej licencji od strony formalnej? Ile to może potrwać, jakie mają szanse na kupno itp? :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Kaczogród Carla Barksa 11-14 - przegląd zawartości