Ankieta wydawnictwa Fantasmagorie - drugi etap

Nasz komentarz dotyczący kolekcji Barksa przeszedł do drugiego etapu ankiety wydawnictwa Fantasmagorie. Jeżeli chcecie by kolekcja Carla Barksa pojawiła się w Polsce to ponownie prosimy o lajkowanie komentarza dotyczący kolekcji Barksa, a jeżeli możecie udostępniajcie informacje znajomym o ankiecie.
Głosowanie trwa do końca tygodnia.
http://www.fantagraphics.com/images/thumbnails/400/551/product/6/wdus01.png
WAŻNA INFORMACJA:
O zwycięstwo będzie bardzo trudno, ale według mnie każdy lajk się liczy. Im wyższe miejsce, tym większa szansa, że kiedyś kolekcja Barksa ukaże się po polsku. Pokażmy, że fani komiksów Disneya to nadal licząca się siła.

Komentarze

 1. Niestety zwycięstwo na tę chwilę wydaje się zarezerwowane dla "Archie" ... :/ My jesteśmy obecnie na 4/5 miejscu. Na wygraną trzeba by ogromnie "popracować"- prosić znajomych, rodzinke itp. Sam uruchomilem trochę kontaktów :-D ale to i tak zdecydowanie za mało. No ale tak jak napisałeś każdy głos się liczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet trzecie miejsce będzie ogromnym sukcesem (choć Marvleowski Moon Knight i Doom Patrol z DC też odskoczyli).
   A trzeba pamiętać o dwóch sprawach.
   - Szef Fantasmagorie jest fanem komiksów Barksa
   - Ktoś z wielkiego E pewnie też zerknie na wyniki ankiety
   Na razie mamy 112 lajków i dużą przewagę nad 6. miejscem. A jeszcze rano traciliśmy do Scotta Pilgrima kilkanaście lajków.

   Usuń
 2. Nie chwaląc się te kilkanaście lajków to moje dzieło po przebudzeniu się :D Śle gdzie i do kogo się da. A może był by sens wrzucić takie krótkie info/prośbę o pomoc do fanów zagranicznych np. na osi czasu https://www.facebook.com/DonRosaOfficial/ lub https://www.facebook.com/carlbarkslibrary/?ref=br_rs lub bezpośrednio jakoś uderzyć do https://www.facebook.com/fantagraphics/?fref=ts . Tylko napisać musiał by to ktoś dobrą angielszczyzną :) Myślicie że miało by to sens?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że raczej na polskich stronach o do Polaków bym kierował informacje o tym głosowaniu.

   Usuń
 3. Normalnie szok! :D Drugie miejsce z dosyć dużą przewagą. Gonimy Archiego! :D
  Można by jeszcze rzucić posta tutaj: https://www.facebook.com/KomiksyGIGANT/?fref=ts :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Komiksy Gigant to Egmont dla którego wydawnictwo Fantasmagorie to w sumie konkurencja. Z drugiej strony komiksy Disneya w Polsce z postaciami standardowymi wydaje w Polsce tylko Egmont (jak dotąd )

  OdpowiedzUsuń
 5. Szok i trochę podejrzane, jak to możliwe, że nagle udało się zdobyć dwa razy więcej głosów i jesteśmy na pierwszym miejscu??? Ale oczywiście super ;-) Nareszcie jest jakaś szansa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie racja ale sam pomysł takigo głosowania był nieco wątpliwy bo przecież można skrzykiwać znajomych itp. Dziwi trochę teraz milczenie wydawnictwa. Teoretycznie głosowanie miało się kończyć w niedzielę wieczór? A teraz ponownie Archie wyszedł na prowadzenie...

   Usuń
 6. Dobra wiadomość: Barks zajął drugie miejsce, więc jak wydawnictwo załatwi "Archiego", postarają się o Barksa!!! Sami to napisali!!!
  :-) :-D B-) B-D

  -Kleszcz-

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)