Gigant Mamut 22 będzie zawierał komiksy z LTB Spezial 65!

Jak zapewne wiecie, kilka miesięcy temu redaktor Giganta, Artur Skura zapowiedział, że 2. tegoroczny tom  Mamuta będzie nosił tytuł Przygody na Dalekim Wschodzie. Po ogłoszeniu okładki następnego LTB Spezial wiadomo, że to właśnie komiksy z tego tomu pojawią się w tym tomie. Miejmy, że będzie jak najwięcej długich i nie publikowanych w Polsce. Dokładną zawartość numeru powinniśmy poznać pod koniec czerwca. Po prawej widzicie okładkę, która miejmy nadzieję będzie też w Polsce, bo jest dość ładna.

Niestety nadal nie wiemy jakie komiksy, ani nawet z jakiego tomu, pojawią się w MegaGiga: Letnia przygoda, który będzie miał swoją premierę za trochę ponad trzy tygodnie. Może pojawią się w nim komiksy z LTB Spezial 64 (tu skład), może z tomu ułożonego przez Duńczyków - w obu przypadkach nie należy oczekiwać tomu, który będzie się wspominało po latach.

Komentarze

  1. Co do ,,Letniej przygody'' to ja obstawiałbym, że to jakiś komiks stricte duński,ponieważ zwykle choć jeden taki numer na rok był wydany w Polsce a inne ,,MegaGigi i Mamuty'' to tomy niemieckie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z tym, że jeden rocznie to duński tom to zapewne przypadek, po prostu jak wybiera się albo 4 pierwsze, albo nieparzyste, albo parzyste to tak wychodzi. Ale szanse są fifty/fifty.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!