Donald Duck #1 (IDW) - zapowiedź

Już w środę, czyli za dwa dni, zostanie wydany pierwszy numer nowego Donald Duck, w którym pojawią się komiksy Scarpy, Heymansa i Kinneya. A już teraz możecie zobaczyć kilka pierwszych stron numeru.

Donald Duck #1
Data premiery: 20 maja 2015
Liczba stron: 48
Cena: 3,99$
Zawartość:
- Shellfish Motives (Part 1 of 2) - scen. i rys. Romano Scarpa - 25 stron - pierwszy komiks z bratem Sknerusa, Gedeonem - nowe kolorowanie
- Suspicious Customer - 1 strona
- Wreck, Lies and Videotape - rys. Mau Heymans - 10 stron
- Do It Yourself - scen. Dick Kinney, rys. Al Hubbard - 6 stron
Komentarz: WSPANIAŁY NUMER - po prostu. Genalnie napisany i genialnie narysowany (+ ze świetnymi kolorami) komiks Scarpy, który trochę namieszał w uniwersum komiksów Disneya i to za nim okazało się, żę Sknerus ma siostry. A na dodatek dwa ciekawe komiksy, jeden klasyczny duetu amerykańskich twórców, a drugi holenderskiego rysownika Mau Heymansa. Jak dla mnie - najlepszy komiks jaki do tej pory wydał IDW i z niecierpliwością czekam na ten i kolejny numer, z drugą częścią niesamowitego komiksu Scarpy. Polecam też spojrzeć na poniższe plansze, które wyglądają znakomicie.

http://www.atomcomics.pl/pl/searchquery/uncle+scrooge/1/phot/5?url=uncle,scrooge


 
Przykładowe strony:

Komentarze

  1. Wiadomo czy i kiedy bedzie dostępny w Polsce?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Patrząc na to, że w ciągu ostatnich lat pojawił się w krajach Skandynawskich i Niemczech, to komiks Scarpy z tego numeru w ciągu następnych kilku lat nie będzie wydany po polsku.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru