Czerwiec 2015 w Joe Books - adaptacja komiksowa "Inside Out"

Oprócz książek z serii cinestory (kadry z filmów Disneya jako komiks) Joe Books zapowiedział wydanie w czerwcu jednej adaptacji komiksowej filmu.

Disney Pixar: Inside Out
FC • 48 stron • $4.99 W sklepach: 6/24/2015 

Disney/Pixar oraz Peter Docker, reżyser Odlotu oraz scenarzysta dwóch pierwszych filmów z serii Toy Story prezentują film, który zabierze Cię w podróż do najbardziej niezwykłej lokalizacji, środka umysłu 11-letniej Riley. Przeżyj wszystkie emocje, Radość, Gniew, Odraza, Strach i Smutek w tej wspaniałej komiksowej opowieści.
(na podst. inf. z previewsworld.com)


Dobrze, że przynajmniej zapowiedź wydania tej adaptacji to jakiś znak od Joe Books, wydawnictwa, o którym nadal mało co wiemy. W lutym wydał 3 grube tomy z komiksami i 1 zeszytówkę z adaptacją komiksową Frozen (więcej przeczytasz o tym tu), wydawnictwo zapowiedziało wiele książek cinestory, ale kolejnych komiksów nie widać, a w planach były między innymi nowe zeszyty z przygodami Darkwing Ducka. Nadal czekamy.
Jeżeli Joe Books uda się dotrzymać planowanego terminu wydania (na razie ani razu im to się nie zdarzyło), to komiks powinien zostać wydany tydzień przed premierą W głowie się nie mieści w Polsce. Nie będę wam zbytnio polecał zakupu komiksu, ale w związku z tym, że w ostatnim czasie Egmont rzadko wydaje adaptacje komiksowe (ostatnią były Auta 2, jeżeli się nie mylę), to zamówiłem komiks i liczę, że będzie równie dobrze wydany jak Frozen
Komiks do 17 kwietnia możecie zamówić w pre-orderze na Atom Comics. 
  
http://www.atomcomics.pl/pl/searchquery/uncle+scrooge/1/phot/5?url=uncle,scrooge

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela