POLECAMY: Anglojęzyczne strony o komiksach Disneya

Po kilku miesiącach przerwy powracamy do cyklu Polecamy! w którym polecamy strony związane z komiksami Disneya. Tym razem zachęcamy do zerknięcia na parę niezwykle interesujących anglojęzycznych stron.

Forum The Feathery Society
Działające od ponad roku skupia anglojęzycznych fanów komiksów Disneya. Poza tematami dotyczącymi najnowszych komiksów wydanych w USA i dyskusji o nowych Kaczych Opowieściach można znaleźć także tematy typu Czy Młodzi Skauci są hipokrytami lub Donald w armii.

Tumblr Franka Angonesa
Must-read dla fana nowych Kaczych Opowieści. Frank Angones, jeden z twórców nowej serii, odpowiada na wiele pytań dotyczących nowego serialu. Na stronie można znaleźć wiele ciekawostek dotyczących następnych serii czy zakulisowych informacji.

Duck Comics Revue
Chyba najlepszy blog z recenzjami komiksów Disneya. Autor bloga, GeoX, recenzuje głównie klasyczne historyjki, a jego teksty są pełne ciekawych spostrzeżeń. Można się często z autorem bloga nie zgadzać, ale jego teksty są zawsze ciekawe.

Zapraszamy też do zerknięcia do poprzednich postów z cyklu. Przy okazji zachęcamy do podsyłania własnych propozycji. Wszystkie ciekawe inicjatywy związane z komiksami Disneya chętnie zareklamujemy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru