Opisy październikowych odcinków "Kaczych Opowieści"

Już jutro na amerykańskim Disney XD pojawi się kolejny odcinek The Beagle Birthday Massacre z Braćmi Be w roli głównej.

Jednak najciekawszą rzeczą jaka pojawiła się w ostatnim czasie to opisy październikowych odcinków Kaczych Opowieści. W tym miesiącu w serialu pojawią się m.in. Turlaki i Goguś.

Terror of the Terra-firmians! - 7 października, 14:00 (polskiego czasu)
Huey and Webby’s disagreement over the existence of a mythic species leads the kids to explore an eerie abandoned subway tunnel, while Mrs. Beakley grows suspicious of Lena.
Spór Hyzia i Tasi dotyczący istnienia mitycznych stworzeń doprowadza do zejścia dzieci starym, opuszczonym tunelem metra. Tymczasem u pani Dziobek rosną podejrzenia dotyczące Leny.
The Infernal Internship of Mark Beaks! - 14 października, 14:00 (polskiego czasu)
Huey competes with Dewey for a coveted internship with Duckburg’s newest tech billionaire, Mark Beaks, while Scrooge and Glomgold team up to take this new competitor down.
*Josh Brener (“Silicon V
alley”) guest stars as Mark Beaks.
Hyzio konkuruje z Dyziem w celu zdobycia upragnionego stażu u Kaczogrodzkiego miliardera Marka Beaksa zajmującego się nowymi technologiami. W międzyczasie Sknerus i Granit łączą siły by pokonać swojego nowego rywala.
*Josh Brener ("Dolina Krzemowa") w roli Marka Beaksa.
The House of the Lucky Gander! - 21 października, 14:00 (polskiego czasu)
Donald competes with his cousin Gladstone Gander to impress Louie at a mysterious resort in Macaw, while Scrooge tries to lure the kids away from the resort’s endless distractions.
*Paul F. Tompkins (“Bajillion Dollar Propertie$”) guest stars as Gladstone Gander, and B.D. Wong (“Mr. Robot”) guest stars as Toad Liu Hai.

Donald, będąc w tajemniczym kurorcie Macaw, rywalizuje ze swoim kuzynem Gogusiem by zaimponować Zyziowi. Tymczasem Sknerus próbuje odciągnąć dzieci daleko od nieskończonych rozrywek w kurorcie.
*Paul F. Tompkins ("Bajillion Dollar Propertie$") w roli Gogusia i B.D. Wong ("Mr. Robot") jako Toad Liu Hai.
The Living Mummies of Toth-Ra!  - 28 października, 14:00 (polskiego czasu)
 In a lost pyramid, Louie interprets a pharaoh’s prophecy to his advantage, forcing Scrooge and Launchpad to convince a group of living mummies to rescue him. 
W zaginionej piramidzie Zyzio interpretuje proroctwo faraona na swoją korzyść, zmusza to Sknerusa i Śmigacza do przekonania grupy żyjących mumii do uratowania siostrzeńca.
 Nadal nie wiadomo kiedy nowe Kacze Opowieści zadebiutują w Polsce.

Komentarze

 1. Chyba "stażu", a nie "strażu"

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda to nieźle- przede wszystkim odcinek z Donaldem i Gogusiem-długo się czekało na zobaczenie ich w akcji na ekranie.Po opisie (Zyzio to chyba najlepszy kompan, jaką mogli im dobrać) można stwierdzić, że zapowiada się bardziej niż obiecująco- coś innego niż zwyczajowy konflikt o Daisy z tajemniczym miejscem akcji w tle- brzmi naprawdę solidnie.
  Sojusz Sknerusa z Forsantem-interesujące, sięgając pamięcią do oryginału, choćby do odcinka ,,Roboty do roboty" tego typu akcje wypadają za zwyczaj fajnie, ciekawy wątek.
  Z opisów przebija też tendencja do rozwoju osobowości postaci względem poprzedniej serii- znowu Tasia (po 4 odcinkach moge tylko wyrazić podziw, jaj znakomicie napędza akcję) i jej Babcia, a w końcu Hyzio.
  Całkiem dobrze zapowiada się też ostatni z opisanych odcinków-zarówno pod względem kadrowym (Pewnie będzie sporo śmiechu),przygodowym, jak i fabularnym.
  Ogółem,po świetnym początku te opisy dają nadzieję na równie dobra kontynuację- nic tylko czekać na odcinki.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela