poniedziałek, 29 czerwca 2015

Darmowy komiks IDW na Halloween ComicFest 2015

IDW ogłosiło, poza zapowiedziami na wrzesień, jaki darmowy komiks pojawi się w związku z Halloween ComicFest, a jest to komiks Disneya.

HCF 2015 Donald Duck's Halloween Scream #1
scenariusz i rysunki: William Van Horn • okładka: Dan Nooman
FC • 32 strony W sklepach: 10/7/2015

Klasyczne komiksy Disneya nawiedzą cię w te święta! W "It's In the Bag" i "Public Ugly #1" Donald przeraża się ogromną ilością cukierków... których jest zmuszony pozbyć się wszelkimi środkami.
(na podst. inf. z previewsworld.com)


Byłem trochę zaskoczony, że podczas tegorocznego Free Comic Book Day IDW nie wydało komiksu Disneya, ale nie musieliśmy czekać rok aż to się stanie, bo już w październiku, z okazji
Halloween ComicFest IDW wyda darmowy komiks Disneya. A będą w nim dwa komiksy Williama Van Horna, It's in the Bag! i jego sequel Public Ugly #1. Pierwszy z tych komiksów był wydany w Polsce, drugi nie. Do tego zostanie dołączona klasyczna okładka Dana Noomana i kilka stron reklam, choć być może pojawi się jeszcze jakiś bardzo krótki komiks.
Jak będzie można zdobyć ten komiks? Prawdopodobnie będzie dało się zdobyć go w Atom Comics czy Multiversum, choć trudno teraz powiedzieć na jakich zasadach.

2 komentarze:

  1. A na Comixology będzie można go ,,za darmo kupić i oglądać online" ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trudno powiedzieć, ponieważ normalne serie Disneya od IDW (typu DD, US) nie są dostępne cyfrowo na Comixology. Ale może ten darmowy komiks będzie dostępny, trudno powiedzieć.

      Usuń