Kaczor Donald 2015-13 - skład - Rota, Maximino, Joaquin

Dziś został wydany kolejny Kaczor Donald i znajdziemy w nim między innymi 2-częściowy komiks Roty, ale także dwa inne, chyba mniej ciekawsze komiksy. Uwaga! Okładka numeru została zmieniona w stosunku do tej z zapowiedzi.

- Zawsze śmieszne - 1/4 strony
- Kto ochroni ochroniarza? - scen. Gorm Transgaard, rys. Maximino - 10 stron
- Suche komputery na dnie morza - 8 stron
- Statek z forsą - rys. Marco Rota - 14 stron (2 części po 7 stron)
- Kurier Kaczogrodzki nr. 43 - 1 strona

Numer powinien być dość dobry, choć wiele zależy od tego na ile dobry jest komiks Roty, ponieważ to może znacząco zmienić ocenę numeru, lecz numer mogę polecić fanom komiksów Roty, a także fanom komiksom z Braćmi Be, bo właśnie o nich opowiada główny komiks.
Krótka informacja ze świata: w wrześniowym numerze Donald Duck pojawi się 1. część pierwszego komiksu z Superkwękiem. Polecamy! Będziemy więcej o numerze pisać w przyszłości.
A za dwa tygodnie: Szaleństwo związane z dinozaurami trwa, czyli gadżetem będzie T-Rex do samodzielnego montażu. Plus tego szaleństwa dla nas jest taki, że następny numer powinien mieć bardzo ładną okładkę. Składu na razie nie znamy.

Komentarze

 1. W mojej opinii:
  - Kto ochroni ochroniarz?'' - słaby komiks
  - ,,Suche komputery na dnie morza'' (czy tytuł za bardzo nie wyjawia treści?): komiks podobał mnie się. Ładne rysunki i jak na ,,mysi komiks'' w kd jest naprawdę niezły. Więc jak najbardziej na plus
  -komiks Roty: ciekawy zamysł aczkolwiek komiks zbytnio rozciągnięty i w sumie 2 część była trochę nużąca. Ładna kreska, ale to za mało by komiks nazwać ,,dobrym''.

  A więc raczej słaby numer.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar