Darmowy komiks IDW na Halloween ComicFest 2015

IDW ogłosiło, poza zapowiedziami na wrzesień, jaki darmowy komiks pojawi się w związku z Halloween ComicFest, a jest to komiks Disneya.

HCF 2015 Donald Duck's Halloween Scream #1
scenariusz i rysunki: William Van Horn • okładka: Dan Nooman
FC • 32 strony W sklepach: 10/7/2015

Klasyczne komiksy Disneya nawiedzą cię w te święta! W "It's In the Bag" i "Public Ugly #1" Donald przeraża się ogromną ilością cukierków... których jest zmuszony pozbyć się wszelkimi środkami.
(na podst. inf. z previewsworld.com)


Byłem trochę zaskoczony, że podczas tegorocznego Free Comic Book Day IDW nie wydało komiksu Disneya, ale nie musieliśmy czekać rok aż to się stanie, bo już w październiku, z okazji
Halloween ComicFest IDW wyda darmowy komiks Disneya. A będą w nim dwa komiksy Williama Van Horna, It's in the Bag! i jego sequel Public Ugly #1. Pierwszy z tych komiksów był wydany w Polsce, drugi nie. Do tego zostanie dołączona klasyczna okładka Dana Noomana i kilka stron reklam, choć być może pojawi się jeszcze jakiś bardzo krótki komiks.
Jak będzie można zdobyć ten komiks? Prawdopodobnie będzie dało się zdobyć go w Atom Comics czy Multiversum, choć trudno teraz powiedzieć na jakich zasadach.

Komentarze

  1. A na Comixology będzie można go ,,za darmo kupić i oglądać online" ?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Trudno powiedzieć, ponieważ normalne serie Disneya od IDW (typu DD, US) nie są dostępne cyfrowo na Comixology. Ale może ten darmowy komiks będzie dostępny, trudno powiedzieć.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela