Posty

Wyświetlam posty z etykietą gra i życie

Dobre komiksy Disneya #21 - "Gra i życie" (GP 213)

Obraz
Są komiksy, których doskonale znam pierwsze strony, ponieważ od lat widziałem tylko je na portalu Inducks. Tak samo było z komiksem Casty'ego i Cavazzano z najnowszego "Giganta", na którego publikację czekałem aż dekadę i doczekałem się. Gra i życie 33 strony scen. Casty, rys. Giorgio Cavazzano, tusz. Sandro Zemolin wyd. pol. Gigant Poleca 213: Fatalna pomyłka (tłum. Jacek Drewnowski) Kiedyś redakcja niemieckiego Giganta czasami ciut zmieniała skład tomu w porównaniu do reszty Europy. Z tego niegdyś zamiast doskonałej Wielkiej gry Casty'ego i De Vity, w Niemczech pojawił się równie wysoko oceniany komiks Topolino e l'uomo ingannatempo tych samych twórców. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ wg Inducks Gra i życie jest kontynuacją wydanego w Niemczech komiksu. Jest to prawda, lecz poza jednym kadrem, oba komiksy mają tyle wspólnego, co dwie dowolne historie z Fantomenem.

Popularne posty z tego bloga

25-lecie "Coś z niczego" Kołodziejczaka i Vicara

Olesiejuk wydał tom z klasycznymi paskami o Kubusiu Puchatku!