Nowy dwuminutowy zwiastun "Kaczych Opowieści"

Na odbywającym się obecnie konwencie D23 został opublikowany nowy zwiastun Kaczych Opowieści. Tym razem zwiastun jest 2-minutową scenką z Hyziem, Dyziem i Zyziem w roli głównej.


Scena ze zwiastuna pochodzi z odcinka Daytrip of Doom. Uważni widzowie zauważą w niej nawiązanie do komiksów Rosy w postaci portretu ojca Sknerusa, Fergusa McKwacza.
Nowe Kacze Opowieści zadebiutują na amerykańskim Disney XD 12 sierpnia o 12:00 godzinnym filmem Woo-Hoo!, natomiast kolejne dwa odcinki pojawią się 23 września. Nadal nie jest znana polska data premiery.

Komentarze

 1. Kompletnie mi się nie podobają nowe Duck Tales - nie byłem wielkim fanem starych, bo od zawsze wolałem komiksy, ale ta kreska i postaci zupełnie mi nie podchodzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak też ja uważam. Komiksy to komiksy..filmy mi się nie podobają, do tego często beznadziejny polski dubbing. Wolę mieć wyobraźnię, niż mieć podaną "papkę" przygotowaną (marnie) przez kogoś.Ja sam jestem fanem od 22 lat kaczych komiksów, ale z ciekawości spytałem o zdanie wieloletnich kumpli jako neturalne osoby o nowych "Kaczych Opowieściach". Też stwierdzili, że postacie niektóre (Forsant, Diodak) zmienione na siłe a Donald czy Sknerus narysowani wręcz byle jak. Do tego jak ktoś tu napisał trafnie "głowy siostrzeńcow przypominają monitory". Cieszy mnie, że te tego typu zdanie o tej produkcji jest nie żadne czepialskie ani hejterskie, tylko stwierdza jak jest. I sporo osób to widzi, co cieszy. Pozdrawiam, Tomek.

   Usuń
 2. Ekhem... Znalazłem ten filmik jeszcze na kanale "Disney Television Animation News
  ", i tam jest napisane, że to z odcinka "Woo-Hoo"
  Adres:
  https://www.youtube.com/watch?v=sY5VlKZ5hGE

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru