Kacze Opowieści: Przygoda w 360 stopniach! - nowa reklama serialu

Dziś Disney udostępnił wyjątkową reklamę Kaczych Opowieści, bo zrealizowaną w 360 stopniach! Oglądając The Lost Key of Tralla La możecie obracać kamerę w różnych kierunkach i poczuć się jakbyście byli w środku toczącej się akcji. Po raz pierwszy fani kaczek mogą zobaczyć skarbiec Sknerusa w trójwymiarze od środka.
Fani komiksów Barksa na pewno zauważą nawiązanie w tytule do komiksu Tralla La, niestety filmik w żaden sposób nie nawiązuje do tej historii.
 
Pierwszy odcinek Kaczych Opowieści, pełnometrażowy film Woo-Hoo!, zostanie wyemitowany 12 sierpnia o północy na amerykańskim Disney XD, niestety nie udało mi się potwierdzić według którego czasu została ustalona premiera, lecz będzie to prawdopodobnie 6:00 polskiego czasu. Kolejne dwa odcinki pojawią się 23 września o 13:00 polskiego czasu. Nadal nie jest znana polska data premiery.

Komentarze

 1. Jak dla mnie kolejny klip, dzięki któremu można stwierdzić, że serial zapowiada się bardzo obiecująco. Podoba mi się rozwój postaci (zwłaszcza Tasi i Siostrzeńców), z kolei powyższy filmik jest kolejnym, który pozwala mieć nadzieję, że Donald dostanie większą rolę niż w oryginale (jak dla mnie byłoby to-w końcu- nawiązanie do tej ,,zwyczajowej" konwencji komiksowej- Sknerus, Donald, Siostrzency, przygody...plus bonus w postaci Tasi i Śmigacza).
  Nawiasem mówiąc, cieszy mnie bardzo przypomnienie historii Tralla la, Która, co przyznał Don Rosa, przy odpowiednim wykorzystaniu i połączeniu wątków, mogłaby dać odpowiedź na pytania, które fani żądają sobie od 80 lat (a zwłaszcza dotyczące Siostrzeńców).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak do Tralla La dodasz Dellę, która pojawi się w komiksie (i pewnie w serialu też), a także szkice Rosy z ojcem Siostrzeńców do kontynuacji komiksu - to wychodzi naprawdę interesująca wizja pierwszego sezonu.
   Podejrzewam jednak ciut innej fabuły, ale na pewno z ciekawym wątkiem głównym.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka