Della (matka Siostrzeńców) w "DuckTales #2"!

Premiera nowych Kaczych Opowieści zbliża się wielkimi krokami. 12 sierpnia o 12:00 na amerykańskim Disney XD pojawi się film Woo-Hoo!, natomiast kolejne dwa odcinki zostaną wyemitowane 23 września.
Natomiast dziś IDW, wydawca komiksów Disneya w USA, wydał zerowy numer serii komiksowej DuckTales, tworzony w podobnej stylistyce co zbliżający się serial. Kilka pierwszych stron numeru możecie zobaczyć w zapowiedzi. Kolejne numery serii będą ukazywać się co miesiąc zaczynając od września.
Także dziś pojawiła się zapowiedź drugiego numeru DuckTales. Jego opis wstrząśnie każdego fana komiksów Disneya:
Woo-oo! Two stories of adventure, involving chickens, sheep, and...Vikings?! Oh my! Donald, Scrooge, and the Nephews join Della Duck as they quest for unimaginable riches and treasures untold.
Z opisu wynika, że w numerze przeczytamy o przygodzie z udziałem Donalda, Sknerusa, Siostrzeńców i Delli. Jak pewnie kojarzycie, Della to matka Siostrzeńców, która w tajemniczych okolicznościach oddała Hyzia, Dyzia i Zyzia Donaldowi. Czy pojawienie się Delii oznacza, że w końcu dowiemy się dlaczego oddała Siostrzeńców Donaldowi?
Mam jednak dziwne przeczucie, że opis jest lekko zmanipulowany i w komiksach zabraknie Hyzia, Dyzia i Zyzia, którzy nie występuje na żadnej z powyższych okładek. Z tego powodu można się domyślać, że akcja DuckTales #2 będzie rozgrywała się kilka lat przed główną fabułą serialu. Podejrzewam jednak, że Della będzie ważną postacią w nowym serialu i być może wokół niej i tajemnic z nią związanych będzie toczyła się główna oś fabuły.
Przy okazji przypominam, że nowy numer Kaczora Donalda od dziś znajdziecie w kioskach. W środku komiksy Midthuna, Korhonena i Ferrarisa.
źródło ilustracji: previewsworld.com

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Egmont wyda serię "Czarodzieje i ich dzieje" ("Wizards of Mickey")!

Gigant Poleca Extra 4 "Gwiazdkowy prezent" - zapowiedź - świąteczny tom

Gigant Poleca 232 "Szybcy kontra wściekli" - od dziś w sprzedaży - Casty, Cavazzano i Gervasio