Kaczor Donald 2017-03 - skład - Midthun i Rodriquez

Dziś do kiosków trafił lutowy numer Kaczora Donalda, w którym zamieszczono 4 nowe historyjki z Kaczorem Donaldem, a także sporą liczbę stron niekomiksowych.

- Okładka
- Wyspa Kaczora Donalda - 10 stron
- Królik z kapelusza - 10 stron
- Domek na drzewie - 2 strony
- Jedzie Kaczor, jedzie - rys. Arild Midthun - 10 stron
- Zawsze śmieszne - 1/4 strony - pasek z 1952 roku
- Kurier Kaczogrodzki nr 69 - 1 strona

Z jednej strony numer wygląda dobrze, z drugiej źle. Na pewno na duży plus zasługuje wydanie komiksu Loklinga i Midthuna o nowym aucie Donalda, lecz jest także komiks Gulbrassona, który wygląda bardzo słabo.
Z ciekawostek - w cyklu Zawsze śmieszne zamieszczono pasek z 1952 roku autorstwa Karpa i Mooresa, a w piśmie pojawiła się pierwsza od dawna reklama Giganta Poleca i Mamuta.
Za ponad miesiąc (kolejny numer 21 marca) - kolejny wielkanocny komiks z rysunkami Pujola. Oby reszta komiksów wyglądała lepiej.
Przy okazji chciałbym wspomnieć, że dziś do kiosków trafił także nowy Gigant Mamut - Rycerze i tancerze.
Źródło ilustracji: materiały własne
 

Komentarze

  1. W tym numerze moim zdaniem wyróżnia się tylko jeden komiks : komiks z rysunkami Midthuna. Reszta numeru taka sobie .W tym roku jeśli chodzi o dobór komiksów w Kaczorze Donaldzie nie jest źle : trochę bardziej od tego numeru polecam dwa poprzednie numery : 2017/02 (po prawdzie tylko za komiks Vicara ale to kawał bardzo dobrej historyjki) oraz 2017-01 za ponad 20-stronicowy swiqteczny komiks z rysunkami Midthuna.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka