sobota, 29 lipca 2017

Kacze Opowieści: Przygoda w 360 stopniach! - nowa reklama serialu

Dziś Disney udostępnił wyjątkową reklamę Kaczych Opowieści, bo zrealizowaną w 360 stopniach! Oglądając The Lost Key of Tralla La możecie obracać kamerę w różnych kierunkach i poczuć się jakbyście byli w środku toczącej się akcji. Po raz pierwszy fani kaczek mogą zobaczyć skarbiec Sknerusa w trójwymiarze od środka.
Fani komiksów Barksa na pewno zauważą nawiązanie w tytule do komiksu Tralla La, niestety filmik w żaden sposób nie nawiązuje do tej historii.
 
Pierwszy odcinek Kaczych Opowieści, pełnometrażowy film Woo-Hoo!, zostanie wyemitowany 12 sierpnia o północy na amerykańskim Disney XD, niestety nie udało mi się potwierdzić według którego czasu została ustalona premiera, lecz będzie to prawdopodobnie 6:00 polskiego czasu. Kolejne dwa odcinki pojawią się 23 września o 13:00 polskiego czasu. Nadal nie jest znana polska data premiery.

2 komentarze:

 1. Jak dla mnie kolejny klip, dzięki któremu można stwierdzić, że serial zapowiada się bardzo obiecująco. Podoba mi się rozwój postaci (zwłaszcza Tasi i Siostrzeńców), z kolei powyższy filmik jest kolejnym, który pozwala mieć nadzieję, że Donald dostanie większą rolę niż w oryginale (jak dla mnie byłoby to-w końcu- nawiązanie do tej ,,zwyczajowej" konwencji komiksowej- Sknerus, Donald, Siostrzency, przygody...plus bonus w postaci Tasi i Śmigacza).
  Nawiasem mówiąc, cieszy mnie bardzo przypomnienie historii Tralla la, Która, co przyznał Don Rosa, przy odpowiednim wykorzystaniu i połączeniu wątków, mogłaby dać odpowiedź na pytania, które fani żądają sobie od 80 lat (a zwłaszcza dotyczące Siostrzeńców).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak do Tralla La dodasz Dellę, która pojawi się w komiksie (i pewnie w serialu też), a także szkice Rosy z ojcem Siostrzeńców do kontynuacji komiksu - to wychodzi naprawdę interesująca wizja pierwszego sezonu.
   Podejrzewam jednak ciut innej fabuły, ale na pewno z ciekawym wątkiem głównym.

   Usuń