MegaGiga 47 "Królowie złoci" - okładka i tytuł

Egmont szaleje, ponieważ nie tylko udostępnił okładkę lutowego Giganta Mamuta, lecz także majowego Giganta Mamuta. Już nie pamiętam kiedy ostatnio Egmont tak wcześnie udostępnił jakąkolwiek okładkę.
Co na razie wiemy o majowym tomie? Po tytule (Królowie złoci) i okładce trudno powiedzieć co będzie myślą przewodnią tego tomu. Skarby? A może po prostu złoto? Na pewno możemy się spodziewać wielu komiksów ze Sknerusem, choć liczę że redakcja nie zapomni także o myszogrodzkich komiksach.

Źródło ilustracji:materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

 1. Założę się, że w składzie będzie komiks z tomu 39 "KD i złota złotaczka" Można to wywnioskować z okładki, gdzie Donald jest złoty, a w komiksie zachorował i zmienił się w złoty posąg.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolega miał na myśli oczywiście MegaGiga a nie pismo Kaczor Donald :) Wątpię (i jestem przeciw ) by dano tak świeży reprint (sprzed 4 lat ), zwłaszcza, że nowa idea w Niemczech i Skandynawii to : jak najmniej reprintów

   Usuń
  2. Oczywiście, że chodziło o MGG, ale napisałem "KD", bo tytuł historyjki brzmiał "Kaczor Donald i złota złotaczka" :)

   Usuń
  3. Nie ma szans, jest jedna nienaruszalna zasada [w Skandynawii]
   "Komiks który był kiedyś w Jumbo-Temabogu/Tema-Pockecie (chodzi o tą serię co u nas jest MGG/MAM) nie będzie w nim powtórzony."
   U nas się zdarzyło, że parę komiksów było w MAM/MGG dwa razy, ale to z tego powodu, że pierwsza publikacja była oryginalnie w "Mammutbogu".

   Usuń
 2. Tak czy kwak, Wujek Sknerus wygląda na zadowolonego ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru