Przykładowe plansze z nowego "Kajko i Kokosza" [KOMIKSY DLA WSZYSTKICH]

Już za 2 dni oficjalna premiera oficjalnej kontynuacji Kajko i Kokosza - Obłęd Hegemona, a my chcielibyśmy zaprezentować świeżutkie, bo przed chwilą przesłane przez Egmont, plansze ze środka.
Przypominamy - album będzie miał 40 stron, format A4 i kosztować będzie 19,99 zł. Komiks będzie dostępny w sprzedaży od 14 września, ale już można go kupić w przedsprzedaży np. w sklep.gildia.pl czy sklep.egmont.pl.
W albumie znajdą się 4 historyjki stworzone przez Piotra Bednarczyka, Krzysztofa Janicza, Macieja Kura, Sławomira Kiełbusa, Norberta Rybaczyka i Tomasza Samojlika.
A wy - zamierzacie kupić album, czy może czekacie z ostateczną decyzją na pierwsze recenzje?

Komentarze

 1. Hm, przykładowe plansze mało zachęcające, przynajmniej dla mnie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas Egmont podkreślał, że rysownicy nie będą wzorowali się na rysunkach Christy, ale to wygląda ciut gorzej niż się spodziewałem.
   Ale na razie nie wydaje opinii, czekam na swój egzemplarz.

   Usuń
 2. Nie chodzi o małpowanie, i idealne odwzorowanie stylu Christy, ale jednak jakiś poziom wypadałoby prezentować, a jak dla mnie, to 3 z 4 zaprezentowanych przykładowych plansz raczej zniechęcają niż zachęcają do zakupu. Kiełbus jedyny daje radę, widać u niego swój własny styl, jednocześnie wszystko jest jasne i klarowne, wiadomo kto jest kim itd. A reszta? To ma być Łamignat? Oczywiście kupię, lecz po pierwszym ogromnym entuzjazmie, bardzo obawiam się tej publikacji...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!