Kaczor Donald 2015-22 - skład - Barks, Ferioli, Korhonen, Rodrigues

Trzeci numer Kaczora Donalda z rzędu z nowym komiksem Barksa! Brawa dla redakcji, ale to nie koniec. W numerze są naprawdę ciekawe komiksy Ferioliego czy Ferrarisa (scen. Solstrand) oraz wybitnie narysowana 1-stronicówka Rodriguesa.

- Twoja opinia jest dla nas ważna - 10 stron
- Wyczaruj sobie milion - 6 stron
- Potworna tajemnica - scen. i rys. Kari Korhonen - 2 strony - komiks z serii Zagadki Donalda
- Krwiożerczy gryzoń - scen. Andreas Pihl, rys. Rodrigues - 1 strona
- Sny o potędze - rys. Ferioli - 8 stron
- Pomocna dłoń - scen. i rys. Carl Barks - 4 strony
- Zawsze śmieszne - 1/4 strony
- Kurier Kaczogrodzki nr. 47 - 1 strona

W numerze da się znaleźć jeden z lepszych "zapychaczy" Barksa, bo zajmujący 877. miejsce na Inducks, na dodatek w przeciwieństwie do dwóch ostatnich komiksów Barksa w KD jest on z Sknerusem, a nie Diodakiem. Oprócz tego jest komiks Ferioliego z Braćmi Be (rysunkowo wygląda świetnie) czy komiks Ferrarisa i Solstranda z Donaldem. Poza tym muszę wspomnieć o 1-stronicówce Rodriguesa - wybitnie narysowana. Jak dla mnie - numer trzeba mieć, kolejny Barks, ale reszta nie jest gorsza
A za dwa tygodnie - komiksy Maximino i kolejny Barks! 7-stronicowe The Training Farm Fuss z Gogusiem i Babcią Kaczką. Na dodatek ładna okładka.

Komentarze

 1. Mam takie pytanie. Od jakiegoś czasu chętnie przeglądam co będzie w danym numerze KD/GP/GM/MG, ale czasami linki podane przez Ciebie do I.N.D.U.C.K.S. nie działają tzn. wyświetla się ,,Historyjka nie znaleziona''. w tym numerze mam tak z jednostronicowym komiksem Rodriguesa : http://coa.inducks.org/s.php?c=D+2015-022. Gdyby to się zdarzyło raz czy dwa no to pomyślałbym, że może jakiś błąd Ci się wkradł, no ale to się zdarza na tyle często, że to nie może chyba być Twoja wina. Wiesz może z czego wynika ten błąd? Tobie wyświetla się poprawnie ten komiks Rodriguesa na I.N.D.U.C.K.S.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynika to z tego, że te komiksy jeszcze nie są zindeksowane. Są to komiksy, które dopiero co miały premierę i musi minąć trochę czasu, aby zostały dodane. Dlatego przy takich komiksach zawsze podaje twórców. Daje linki do nich, ponieważ jak ktoś wejdzie i zobaczy skład za 2 czy 3 tygodnie, to wówczas link będzie prowadził do komiksu. Bo niestety bardzo nie wygodne byłoby nie tworzenie linków i dodawanie gdy komiks pojawi się w bazie (trzeba byłoby cały czas obserwować co jest dodawane).

   Usuń
 2. Wielkie dzięki za wyjaśnienie tej kwestii. :) Zgadzam się, że lepiej dodać link do w danej chwili nieistniejącej treści niż obserwować kiedy w końcu to zostanie dodane. Jeszcze raz dzięki za wyjaśnienie tej sprawy. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela