Gigant Poleca 190 "Zaburzenie mocy" - polska okładka

Egmont udostępnił okładkę ostatniego Giganta, który zostanie wydany w tym roku (chyba, że pierwszy przyszłoroczny tom wyjdzie 31 grudnia). 3 grudnia zostanie wydany 190. tom pt. Zaburzenie mocy, na którego okładce występuje Superkwęk. Jakie komiksy znajdą się w środku? Informacja ze składem tego tomu powinna się pojawić za około 2 tygodnie. Przypominam, że skład listopadowego tomu podano już 2 tygodnie temu.
A co wy sądzicie o okładce? Jakich komiksów oczekujecie?

Komentarze

 1. Cóż, tytuł tomu i okładka sugerują wyraźnie nawiązania do tematu sci- fi czyli co oczywiste w pewnym sensie nawiązanie do premiery nowej części Gwiezdnych Wojen. Jednak okładką nie ma co się sugerować to nie MG czy GM gdzie okładka i tytuł wskazują temat przewodni całego tomu, choć pewnie choć jeden komiks będzie w tym klimacie(tak jak w ,,Powrót Kwakuli - gdzie tylko jeden komiks był w klimacie Halloween). Czyli jak dla mnie będzie jeden ,,kosmiczny'' komiks, a reszta jest po prostu niewiadomą. ;)
  Co do okładki- ok, choć do najlepszej wg mnie w tym roku się nie umywa(Powrót Kwakuli)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Powrót Kwakuli" to mistrzostwo mistrzostwa. Ale "Zaburzenie mocy" jest według mnie powyżej średniej (choć trzeba przyznać, kilka okładek było zupełnie nie udanych).

   Usuń
 2. To już nr 190 :) A tak niedawno kupowałem Setny Numer...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam pamiętam. To był czas kiedy "Gigant" wychodził w soboty.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar