PRAWIE DISNEY: Sisters 1 - Podobieństwo rodzinne - zapowiedź i przykładowe strony

Powracamy do naszego cyklu Prawie Disney. W październiku (równocześnie z drugim tomem Lila i Puta) zostanie wydany pierwszy tom francuskiej serii Sisters pt. Podobieństwo rodzinne autorstwa Cazenove i Williama. Seria składa się z 1-stronicowych odcinków opowiadających o życiu dwóch sióstr, oryginalnie seria jest publikowana w francuskich magazynach takich jak Le Journal de Mickey czy Disney Girl. Mimo że seria docelowo jest skierowana raczej do dziewczyn, to po przykładowych stronach widać, że seria rozśmieszy każdego. Serię polecamy, pierwszy album będzie dostępny przedpremierowo na MFKIG w pierwszy weekend października, jego cena regularna to 24,99 zł, jego recenzja pojawi się na początku października na blogu. Tom można zakupić m.in. na sklep.gildia.pl.
Znana jest też okładka drugiego tomu, którego tytuł to Będzie zabawa, jego data premiery nie jest jeszcze znana.Przykładowe strony:

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

TOP 10: Najlepsze komiksy z Kaczorem Donaldem

Połączenie nowoczesności i klasyki - Kajko i Kokosz Nowe Przygody 3 "Królewska konna" - recenzja [Komiksy dla wszystkich]

Kolejne "Kaczogrody Carla Barksa" opóźnione?!