Kontakt

Kontakt

Twórcą bloga jest Radosław Koch, kaczkofan, od wielu lat piszący teksty dotyczące kaczych i mysich historyjek. Odpowiadał także za redakcję merytoryczną wielu tomów z komiksami Disneya opublikowanych przez Egmont. Jego zainteresowania nie ograniczają się tylko do historii z bohaterami Disneya, ale jest też ogromnym fanem wszelakich historii humorystycznych, napisał też wstęp do 1. tomu polskiego wydania Gastona.
Kacza Agencja Informacyjna to jedno z wielu miejsc, gdzie można go znaleźć, prowadzi też grupę Disney Plus Polska na Facebooku i kanał DubCiekawostki, jest także jednym z prowadzących kanału Hype Train | Pociąg do popkultury. Prowadził też prelekcje na Krakowskim Festiwalu Komiksu, Poznańskim Festiwalu Sztuki Komiksowej czy Małopolskim Festiwalu Komiksu. Obecnie na co dzień głównie zajmuje się tłumaczeniem i pisaniem dialogów, odpowiadał m.in. za dialogi do polskiej wersji Dragon Ball Z Kai i Harley Quinn.
Możesz się z nim skontaktować wysyłając maila na adres komiksydisneya@gmail.com - chętnie odpowie na każde zadane pytanie i propozycję.

Współpraca

Chcesz żeby Kacza Agencja Informacyjna objęła patronatem wydanie książki, komiksu czy fanzinu? A może wolisz przesłać egzemplarz recenzencki lub zareklamować się na blogu lub fanpage'u? Jeżeli tak, to pisz w tej sprawie na komiksydisneya@gmail.com (lub na radziokoch123@gmail.com).

STATYSTYKI:
Data założenia: 27 stycznia 2015
Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu: 59 583
Łączna liczba wyświetleń: 3 656 724
Liczba obserwujących fanpage'u: 3 756

Współpracujemy z wydawnictwami takimi jak
- Egmont Polska
- Kultura Gniewu 
- Adamada
- Kurc
- KBOOM!
-Lost in Time

A może pragniesz dołączyć do redakcji Kaczej Agencji Informacyjnej? W takim wypadku wyślij wiadomość na komiksydisneya@gmail.com, w której przedstawisz się i napiszesz w jaki sposób mógłbyś pomóc przy tworzeniu bloga.

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka