Kontakt

Kontakt

Twórcą bloga jest Radosław Koch, kaczkofan, od wielu lat piszący teksty dotyczące kaczych i mysich historyjek, a od 2018 redagujący Kaczogród Carla Barksa dla wydawnictwa Egmont. Jego zainteresowania nie ograniczają się tylko do historii z bohaterami Disneya, ale jest też ogromnym fanem wszelakich historii humorystycznych.
Na 8. Krakowskim Festiwalu Komiksu przeprowadził prelekcję dotyczącą wpływu historii Barksa na popkulturę, natomiast na 30. Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier wziął udział w dyskusji odnośnie magazynu Relax. W zanadrzu ma jednak pomysły na znacznie więcej wykładów.
Możesz się z nim skontaktować wysyłając maila na adres komiksydisneya@gmail.com - chętnie odpowie na każde zadane pytanie i propozycję.

Współpraca

Chcesz żeby Kacza Agencja Informacyjna objęła patronatem wydanie książki, komiksu czy fanzinu? A może wolisz przesłać egzemplarz recenzencki lub zareklamować się na blogu lub fanpage'u? Jeżeli tak, to pisz w tej sprawie na komiksydisneya@gmail.com (lub na radziokoch123@gmail.com).

STATYSTYKI:
Data założenia: 27 stycznia 2015
Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu: 29 181
Łączna liczba wyświetleń: 824 329
Średnia liczba wyświetleń artykułu (3 ostatnie miesiące): 561
Średnia dzienna liczba wyświetleń (3 ostatnie miesiące): 978
Liczba polubień fanpage'u: 1405

Współpracujemy z wydawnictwami takimi jak
- Egmont Polska
- Kultura Gniewu 
- Adamada
- Kurc
- KBOOM!

A może pragniesz dołączyć do redakcji Kaczej Agencji Informacyjnej? W takim wypadku wyślij wiadomość na komiksydisneya@gmail.com, w której przedstawisz się i napiszesz w jaki sposób mógłbyś pomóc przy tworzeniu bloga.

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca Extra 2023-08 "Święta na wesoło" - zapowiedź - Faraci, Intini i Nucci

POMYLONE PLANSZE w nowym "MegaGiga"!