Opublikowano pierwszy plakat nowych "Kaczych Opowieści"

Na trwającym obecnie konwencie Comic-Con International Disney zaprezentował pierwszy plakat nowych Kaczych Opowieści.
Na dodatek poinformowano, że producentem wykonawczym będzie Matt Youngberg (m.in. Ben 10), Francisco Angones (m.in. W te i nazad) będzie koproducentem, a Seas Jimenez (m.in. Wodogrzmoty Małe) dyrektorem artystycznym.
Seria ma mieć premierę na Disney XD w przyszłym roku.
A co wy sądzicie o plakacie? Podoba się wam czy macie jakieś zastrzeżenia? Jak dla mnie i tak najistotniejsza będzie fabuła, o której na razie niewiele wiemy.

źródło informacji ilustracji: comicbookresources.com

Komentarze

 1. Ciekawy,inny niż zwykle wygląd Siostrzeńców. Ciekawe czy będą jakieś nowe postaci czy zostaną przy starych. Może Gold Odyseje otrzymamy? Liczyłbym też na nawiązania do twórczości Carla Barksa czy innych twórców komiksowych. Jestem ciekaw jak zanimują Sknerusa i skarbiec. Grafika grafiką ale klu to będzie scenariusz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałem zostawić to "bez komentarza" ale nie mogę.Jedyne narazie czym mogą (dla mnie) się uratować to fajną historią i dowcipem,ponieważ graficznie to dla mnie porażka.Nie nie dlatego,że jest brzydka tylko jest za bardzo "artystyczna",dlaczego nie mogli zostawić grafiki "komiksowej"?. Gdyby artyści komiksów papierowych szli w "tą stronę" to ok,ale jednak wole wygląd "klasyczny" który jest nawet na swój sposób "Uroczy/Słodki". Porównując ten plakat i poprzednią grafikę z "dawnymi" Kaczymi Opowieściami to jest to dla mnie ogromna przepaść. Tutaj jak dla mnie jak pisałem poszli za bardzo w stronę "artystyczną" i robią coś co będzie łatwo tworzyć grafikom na komputerach.A przecież można było to pogodzić,jednak to by wymagało pewnie więcej czasu i nakładów pieniężnych.W skrócie-grafika mnie na dzień dzisiejszy odpycha od tej produkcji jednak jako fan obejrzę na pewno z nadzieją,że reszta będzie tak dobra,że wygląd będę mógł w jakimś stopniu zignorować(coś jak granie w stare gry,niby grafika brzydka ale lubi się wracać dla fabuły,klimatu itp.). Może się mylę i jak "będzie się ruszać" to zmienię zdanie ale narazie to tyle na ten temat.

  Proszę pamiętać,że jest to moje zdanie i powstrzymać się od komentarzy w stylu "nie znasz się,głupi jesteś" itd.Bo każdy może mieć własną opinię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne kolory i cienie, ale co z tego, skoro KSZTAŁTY są brzydkie? Kiedyś, kiedy nie było komputerów, skupiano się na kształtach postaci i wyglądało to ładnie.

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzieś czytałam, że w obecnych czasach projekty postaci w animacjach są upraszczane, żeby łatwiej i taniej było animować, rysować ładne tła itd. Zauważ, że kiedyś np. mogłeś zauważyć która rzecz będzie zaraz podniesiona. To jedna z konsekwencji posiadania postaci pełnych detali ;) Dlatego np. takie steven universe czy gravity falls mają proste projekty, ale płynną czystą animacje, żywe kolory i tła.

   Usuń
 4. Pierwszy rysunek od góry kojarzy mi się z czołówką "Wodogrzmotów małych".

  Kleszcz

  OdpowiedzUsuń
 5. Luzik, Nomis. :)

  Jak dla mnie to jest ok.
  Kiedy usłyszałem, że KO zostaną ponownie zanimowane, drżałem, żeby twórcy nie poszli w kierunku grafiki 3D. Na szczęście postawili na kreskę. Oczywiście, obraz jest uwspółcześniony i robiony w digitalu, co mnie nie dziwi. Wszystkie współczesne animacje są tworzone "na komputerze", a tradycyjnie rysowana kreska to relikt przeszłości. Choć ja osobiście nadal wyczekuję z utęsknieniem powrotu animacji tworzonej za pomocą ręki i ołówka, co się pewnie się nie spełni.
  Grafika przypadł mi do gustu, bo odświeża serię, jednocześnie zachowując jej "rysowany" styl.
  To co mi się rzuca najbardziej w oczy, po sprawdzeniu pierwszych grafik to... wygląd siostrzeńców i Tasi. Są oni jakby bardziej... hmmm... dorośli? W każdym bądź razie starsi od wersji z pierwotnych KO. I bardziej łobuzerscy.
  Przede wszystkim również stawiam na fabułę i jednocześnie, to jest to, co niepokoi. Liczę również na Barksowskie odniesienia, smaczki dotyczące oryginału, komiksów, jednak nie wiadomo co się gotuje w głowach twórców. "Miki w szortach" narobił mi smaka na nowe KO i rozbudził nadzieję, więc jestem pełen dobrych myśli.
  Czekam niecierpliwie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Może jakoś postać Tasi lepiej rozwiną. Mam nadzieję, że nie pójdą z fabułą w stronę Kaczej Paczki. Co do grafiki : Chciałoby się żeby była zbliżona do oryginału ale z drugiej strony co to za zmiana bez zmiany :) Mam trochę zastrzeżeń ale moja opinia nie jest tak negatywna jak wasza, nastawiam się pozytywnie.Oby było Sknerus, dużo Sknerusa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy zamysł plakatu, ale niestety kreska mnie trochę odpycha. Wydaje mi się taka zbyt nowoczesna, niepodobna do KO i niekorząca się z tym niezwykłym klimatem starej serii. Mimo wszystko liczę na część fabularną serialu i na to, że jednak się nie zawiodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja ciągle czekam na próbkę jak zainowali postać Sknerusa. To co na razie otrzymaliśmy jest moim zdaniem co najmniej ,,do przyjęcia " i jestem w sumie nastawiony pozytywnie. Wygląd Tasi akurat dobrze, że zmieniono bo podoba mnie się bardziej niż oryginalny. Trochę bardziej razi nowy wygląd Siostrzeńców ale jest to do zaakceptowania.Donald jest w porządku. Ogolnie nie odczuwam niedosytu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka