Seria "Paperinik New Adventures" będzie wydawana po angielsku przez IDW!

Paperinik New Adventures to włoska serią komiksów z Superkwękiem, która jest uznawana za przełomową, bardziej dorosłą od innych komiksów Disneya, została także doceniona przez fanów i czytelników na całym świecie. W Polsce ukazały się jedynie trzy numery i to wzięte ze środka serii (Kaczor Donald - Imperator kontatakuje). Dziś amerykańskie wydawnictwo IDW ogłosiło, że będzie wydawać tą serię. Pierwszy (zerowy) numer będzie miał 72 strony, ukaże się 31 sierpnia i będzie kosztować $4,99. Za kilka dni będzie możną go zamówić w przedsprzedaży na Atom Comics czy Multiversum.

Źródło ilustracji: previewsworld.com

Komentarze

 1. Świetna wiadomość! Czekam niecierpliwie na premierę!

  BTW: czy ukazują się kolejne numery Darkwing Duck'a? Pierwszy mam zamówiony, ale nie wiem, czy wychodzą następne, to bym je sobie zaklepał. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, informowaliśmy o tym.
   http://www.komiksydisneya.pl/search/label/preorder
   [ja wiem, że te listy zwykle są dość późno, ale zwykle były kilka dni przed końcem zamówień na całość pre-orderu na Atomie]
   Niestety, na Atomie już nie można zapreorderować 2. i 3. numeru. Ale 4. (sierpniowy) jest dostępny jeszcze przed kilka dni. Warto się skontaktować z Atomem w sprawie brakujących numerów, ponieważ często komiksy powracają do oferty (np. 1. numer powrócił po 3 miesiącach).
   Z IDW (wydawcą zwykłych serii, w tym tego Superwkęka) jest o tyle łatwiej, że ich komiksy Atom stale sprowadza, więc są one w przedsprzedaży często nawet jeszcze 2 tygodnie przed premierą.

   Usuń
  2. Długo zajęło Atomowym ściągnięcie pierwszego zeszytu, dopiero niedawno mnie o tym poinformowali. No nic, mam nadzieję, że uda mi się uzupełnić braki. Dzięki wielkie za info. :)

   Usuń
  3. Bo z Joe Books są zawsze jakieś problemy.
   I przez to dobrze, że Superkwęka będzie wydawało IDW.
   No i cena - 72 strony za 5 dolców - jak na USA bardzo tanio.

   Usuń
 2. Super seria. Szkoda że cała nie jest po polsku :c

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka