PRAWIE DISNEY: Kultura Gniewu wznowi komiksy z "Tymkiem i Mistrzem"

Dziś rozpoczynam nowy cykl, który nazywa się Prawie Disney, w cyklu tym będą się pojawiały informacje, a może nawet recenzje komiksów, które mają (z różnych względów) sporo wspólnego z komiksami Disneya.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Kultura Gniewu wyda zbiorczo komiksy z Tymkiem i Mistrzem autorstwa Rafała Skarżyckiego i Tomasza Leśniaka. Jeżeli nie pamiętacie, to przypominam, że seria przez kilka lat była wydawana w Komiksowie, bezpłatnym dodatku Gazety Wyborczej, gdzie oprócz tej serii publikowane były głównie komiksy Disneya. Zgodnie z informacjami z fanpage'a serii wszystkie odcinki z Komiksowa, a także te zamieszczone w później wydanych albumach, zostaną zebrane w trzech tomach, z których pierwszy ma się ukazać w październiku tego roku. Po prawej stronie możecie zobaczyć jego okładkę.
Dla wszystkich, którzy ponad 11 lat temu czytali tą serię w Komiksowie, nowa trzytomowa kolekcja to pozycja obowiązkowa!

Komentarze

  1. Gdzieś tak pamiętam przez mgłę, że w świetlicy szkolnej w podstawówce był na półce jakiś komiks z Tymkiem obok Przygód Koziołka Matołka i Kleksa. Może nawet mnie się podobało, ale nie utkwił mnie jakoś w pamięci (w porównaniu nawet do Kleksa). Nie czytałem Komiksowa (wyjątkowo może jakiś numer z 2004r. gdzieś tam widziałem) , więc komiks nie ma dla mnie wartości sentymentalnych, więc go raczej nie kupię, choć opinie o nim czytałem pozytywne i kreska również ładna.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela