Wielka zmiana czcionki w "Mamucie"!
Dopiero dziś udało mi się kupić nowego Giganta Mamuta pt. Ci wspaniali Rzymianie , a w środku czekała na mnie niezwykła niespodzianka. W komiksach nie zastosowano dotychczasowej czcionki, lecz inne, znacznie bardziej komiksowe liternictwo. Jest to prawdopodobnie czcionka Wild Words najczęściej stosowana przez różne wydawnictwa mangowe. Co by powiedzieć, jest to jedna z największych zmian w komiksach Disneya w tym.... stuleciu? Co wy sądzicie o zmianie? Woleliście standardową czcionką czy może komiksowy font bardziej wam odpowiada? Chętnie też poznam wasze opinie czy podobna czcionka powinna być stosowana w Gigancie Poleca lub też w Kaczorze Donaldzie . źródło ilustracji: materiały własne